+90 216 315 60 00  info@pusula-tr.com
Kurumsal

Pusula Uluslararası Ticaret A.Ş. müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yurtiçi ve yurt dışındaki değerli iş ortaklarına hızlı ve kaliteli servisi sunabilmek için mutlak kalite anlayışını benimsemektedir. Kendine hızlı ve kaliteli hizmet ile dürüstlüğü ilke edinen firmamız müşteri ve tedarikçi memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır.

Müşterilerimizden ve tedarikçilerimizden aldığımız güvene dayanarak dünden bugüne, bugünden yarına uzanan yolda çizgimizi kaybetmeden hedeflerimize koşmaktayız. Temsilciliğini yapmakta olduğumuz, her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan üretici firmaların ürünlerinin gerçek değerlerini, ancak tam müşteri memnuniyeti sağlandığında bulacağını düşünmekteyiz. Müşteri istek ve beklentilerini, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek hedefimizdir.

Satış öncesinde ve sonrasında bilgi ve hizmet desteğinin sürdürülmesi, problemlere ortak çalışmalar ile çözümler yaratarak ortak yaklaşımların sunulması var oluş amaçlarımızdır.Nitelikli, bilgili, dinamik ve motive olmuş personel ile esnek, katılımcı ve adil yönetimden bir takım ruhu oluşturarak her zaman daha fazla kurumsallaşmayı hedeflemekteyiz.


Misyonumuz

Sektörde 20 yıllık birikimin sonucu oluşan, "Pusula" yurtiçi ve yurtdışındaki değerli iş ortakları için ilişkileri yönetmek ve hayatı kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur.


Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda uzmanlaşmak ve insan değerlerini ön planda tutarak oluşturduğumuz kurum kültürü ile içinde bulunduğumuz sektörün lideri olmaktır.